Wypowiedzi
-
Habys Optima V3 - 3-sekcyjny stół do masażu i rehabilitacji ze sterowaniem elektrycznym.
4300 zł
Wersja z bogatym wyposażeniem. Nowy stół z takim zestawem kosztuje blisko 5 800 zł! WYSYŁKA GRATIS! Dla Trójmiasta i okolic cena 4000 z dostawą!
ZDJĘCIA: https://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/habys-optima-v3-...
Bardzo wygodny stół, zarówno dla pracującego, jak i dla klienta (tak mówili wszyscy klienci). Pozycja wyjściowa leżanki bardzo niska, co wraz z pilotem nożnym daje duże możliwości w pracy terapeutycznej.
Stół mało używany (używałem równolegle składanego do dojazdów), bardzo zadbany, w idealnym stanie, tapicerka jak nowa (vinyl flex 37).
Jedyny ślad użytkowania, to jedno kółko gumowe lekko obtarte od przesuwania stołu w poprzek, stan gumy widoczny na zdjęciu.
Sprzedaje z dużym żalem, ponieważ zmieniłem gabinet na mniejszy, gdzie używam stołu składanego (żeby mieć więcej miejsca na ćwiczenia z klientami). Ta kozetka obecnie zajmuje miejsce w domu...
Pełne informacje o kozetce na stronie Habys-a: https://www.habys.pl/stacjonarne-stoly-do-masazu/1120-o...
Wyposażenie:
- elektryczna regulacja sekcji środkowej i nożnej pilotem ręcznym,
- elektryczna regulacja wysokości pilotem ręcznym i nożnym
- regulację zagłówka za pomocą sprężyny gazowej,
- zagłówek z wygodnym otworem na twarz i najwygodniejsza poduszka, która jest obecnie w ofercie Habys-a + zatyczka okrągła (u producenta dodatkowe 200 zł)
- atestowana, wytrzymała pianka o grubości 40 mm,
- 2 praktyczne, uniwersalne uchwyty podblatowe o długości 111 cm,
- 2 stopki i 2 kółka ułatwiające przemieszczanie stołu.
- ergonomiczne podłokietniki (u producenta dodatkowe 400 zł)
- pilot nożny (u producenta dodatkowe 400 zł)
Dane techniczne:
Wymiary leżyska 192,5x60÷70
Wymiary zagłówka 41,5 cm
Wymiary części środkowej leżyska 40 cm
Wymiary części tylnej leżyska 108,5 cm
Wysokość 47-97 cm
Kąt odchylenia zagłówka od -50° do +40°
Kąt odchylenia części środkowej leżyska +22°
Waga (bez wyposażenia) 66 kg
Dopuszczalne obciążenie 170 kg
Zasilanie 230 VAC / 50 Hz
Moc znamionowa 160 W -
Dzień dobry,
po jakimś czasie wróciłem do początku, czyli konstrukcji na nowo własnej karty, moja jest zbyt szczegółowa wg mnie (4 strony - sic!) i w praktyce pewne rzeczy się mniej sprawdziły - faktycznie potrzebuje ją lepiej ułożyć.
Panie Piotrze, uśmiecham się o przykładową kartę o której była mowa dawniej w tym wątku, żebym porównał co warto zastosować, co zmienić, co dodać u siebie...Ten post został edytowany przez Autora dnia 09.05.18 o godzinie 13:13 -
Cześć, czy ktoś z Was gra na gitarze lub innych instrumentach strunowych?
Moje pytanie dotyczy wpływu kontaktu ze strunami na opuszki palców. Mam dość delikatne dłonie i po kilku przykrych sytuacjach z uszkodzeniami skóry czy zgrubieniami jestem bardzo ostrożny. Fakt, że dużo pracuję pięścią i przedramieniem, ale wielu technikach i palpacji liczą się tylko opuszki.
Dodam, że w czasach dzieciństwa grałem na skrzypcach przez około 10 lat i znam temat strun. Ostatnio sięgnąłem po gitarę, ale póki co zrezygnowałem przez wzgląd na twardnienie opuszek...
Jakie są Wasze obserwacje w tym temacie? -
Temat nieco nieaktualny ,ale może znajdzie się ktoś zainteresowany. Mam pewne doświadczenie w tej dziedzinie. Założyłem pierwszą w Polsce stronę-bloga tylko o łyżwiarstwie na naturalnych zbiornikach. Mam kilka kompletów sprzętu, jeśli są chętni by spróbować w Polsce północnej, to zapraszam!
http://lyzwyturystyczne.wordpress.com/
Ten post został edytowany przez Autora dnia 02.12.14 o godzinie 12:41 -
Temat trochę nieaktualny, ale może ktoś tu zajrzy i będzie zainteresowany. Mam pewne doświadczenie w tej materii. Założyłem pierwszą w Polsce stronę-bloga tylko w tematyce łyżwiarstwa turystycznego, łyżwiarstwa "w terenie". Mam kilka kompletów sprzętu, chętnych do jazdy w Polsce północnej zapraszam!
http://lyzwyturystyczne.wordpress.com
Ten post został edytowany przez Autora dnia 02.12.14 o godzinie 12:40