Zastępca Kierownika Stacji - Circle K - Międzyzdroje

Szukamy osoby:

  • Zaangażowanej
  • Otwartej
  • Posiadającej doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie szybkiej i przyjaznej obsługi klientów
  • Utrzymanie sklepu w doskonałym stanie
  • Sprzedaż produktów i obsługa kasy
  • Wspieranie kierownika w codziennej pracy i pomoc w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie i dodatki
  • System premiowy od pierwszego dnia pracy, dodatki za święta i zmiany nocne
  • Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji
  • Grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami
  • Liczne, wartościowe szkolenia (wliczone w czas pracy), umożliwiające rozwój oraz awanse
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne
  • Pracę w zgranym zespole!

Miejsce pracy:
Międzyzdroje,

ul. Nowomyśliwska 88

Podoba Ci się? Więc zdecydowanie powinniśmy porozmawiać!
Czekamy na Twoje CV.

TY TROSZCZYSZ SIĘ O KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE.
U nas każdy dzień jest ciekawy i pełny różnorodnych zadań. Nasi ludzie wyróżniają nas na tle konkurencji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy zgraną drużyną - lubimy wyzwania i działamy zespołowo.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Circle K Polska Sp. z o.o.

Międzyzdroje, zachodniopomorskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 2 dni