Wychowawca wspierający

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Twoim celem będzie wspieranie rozwoju i edukacji dzieciaków poprzez różnorodne aktywności i metody nauczania
  • Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie ciekawych i angażujących zajęć dla dzieci
  • Będziesz prowadzić dokumentację podopiecznych
  • Będziesz pracować nad budowaniem pozytywnych relacji z lokalnymi społecznościami. To może obejmować współpracę z innymi organizacjami, szkołami i instytucjami lokalnymi

Co jest dla nas ważne?

  • Wykształcenie społeczne (pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia)
  • Otwartość, cierpliwość, troska i opiekuńczość
  • Kreatywność w organizowaniu zajęć
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i współpracy zespołowej

Przyłącz się do nas i:

  • Pracuj w młodym, dynamicznym zespole
  • Pracuj od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych wg grafiku
  • Zdobądź doświadczenie i nowe kwalifikacje
  • Poznaj przyjazne miejsce pracy

Dołącz do Naszego zespołu już teraz, a jak chcesz poznać Nas lepiej, wejdź na Naszą stronę internetową na https://anioly24.pl/

TWOJE WSPARCIE ICH SUKCES!

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu 'Anielskie Wsparcie' dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków FE SL 2021-2027, poszukujemy do zatrudnienia od 01.07.2024 roku do 31.07.2026 wychowawcę wspierającego.

'Nie chodzi o to, żeby było łatwo, ale żeby było możliwe...'

Jesteśmy Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży 'Dom Aniołów Stróżów, które od 30 lat wdraża i prowadzi lokalne środowiskowe systemy wsparcia dla młodzieży, dzieci i również ich rodzin. Posiadamy świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju, poradnię rodzinną, akademię rozwoju talentów oraz programy uliczne, gdzie uczymy odpowiedzialności i samodzielności.

Chcesz pracować w miejscu, gdzie praca nabiera prawdziwego znaczenia?
Chcesz zostać częścią naszej społeczności?
Dołącz do Nas!

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów

Katowice, śląskie

Umowa o pracę

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne