Stażysta w Dziale Obsługi Klienta (płatny staż)

Zadania:

  • Wsparcie Działu Obsługi Klienta w codziennych czynnościach,
  • Awizowanie dostaw,
  • Kontakt z odbiorcami dostaw oraz klientami zewnętrznymi,
  • Generowanie podstawowych raportów,
  • Wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego.

Nie czekaj, zgłoś się do nas, jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie średnie,
  • Potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe,
  • Dobrze poruszasz się w programach Microsoft Outlook, Word, Excel,
  • Jesteś uprzejmy, systematyczny i dokładny,
  • Potrafisz pracować pod presją czasu i umiesz radzić sobie ze stresem.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o 3 miesięczną umowę stażową,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Pracę w zgranym, wykwalifikowanym zespole,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Pomoc osoby, która wdroży Cię w zakres obowiązków i będzie wsparciem przez pierwsze miesiące zatrudnienia.

Jesteśmy operatorem logistycznym dla produktów spożywczych wymagających kontrolowanej temperatury.

Posiadamy dziesięć lokalizacji: w Żninie, Błoniu koło Warszawy, Radomsku, Czeladzi, Żdżarach koło Szczecina, Lublinie oraz (po przejęciu firmy transportowej ARMIR) w Obornikach Wielkopolskich, Wrocławiu, Mysłowicach i Nowym Dworze Mazowieckim. Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

Obecnie do naszego zespołu w Żninie poszukujemy osoby na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

FRIGO LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Żnin, kujawsko-pomorskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 31 dni