Starszy Specjalista ds. Systemów Informatycznych (k/m)

Zadania:

  • Utrzymanie i administrowanie systemami z rodziny LINUX (Redhat, Debian, Rocky Linux, Oracle Linux),
  • Utrzymanie i administrowanie serwerami aplikacyjnymi (Tomcat, WebLogic)
  • Utrzymanie i administrowanie bazami danych ORACLE, PostgreSQL, Cassandra, Elasticsearch
  • Utrzymanie klastrów aplikacyjnych i bazodanowych
  • Administrowanie platformami wirtualizacyjnymi Vmware, Hyper-V, platformą konteneryzacji (Docker, Kubernetes),
  • Znajomość systemu automatyzacji zadań Ansible lub podobnych
  • Znajomość konfiguracji usług Apache, Nginx, HAProxy
  • Administrowanie systemem kopii zapasowych
  • Administrowanie biznesowymi systemami informatycznymi Spółki (back office, usługowe)
  • Administrowanie i utrzymanie infrastruktury sprzętowej: serwery, macierze dyskowe, przełączniki SAN
  • Zarządzanie pojemnością i dostępnością
  • Utrzymanie w gotowości procedur i mechanizmów backupowych oraz Disaster Recovery
  • Implementowanie polityk CyberSecurity
  • Sporządzanie raportów oraz procedur i dokumentacji
  • Wdrażanie systemów informatycznych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu systemami rodziny Linux
  • Biegła administracja systemami rodziny LINUX (Redhat, Debian, Rocky Linux, Oracle Linux)
  • Praktyczna administracja serwerami aplikacji Tomcat, WebLogic
  • Praktyczna znajomość systemów i narzędzi: Jira, Chirpstack, RabbitMQ, Kibana, Grafana, GitHub
  • Praktyczna znajomość systemu automatyzacji zadań Ansible lub podobnych
  • Praktyczna znajomość konfiguracji usług Apache, Nginx, HAProxy
  • Biegła umiejętność konfiguracji serwerów
  • Biegła administracja platformami do konteneryzacji Docker, Docker Swarm, Kubernetes
  • Biegła umiejętność konfiguracji klastrów wysokiej dostępności HA i rozwiązań DRC
  • Praktyczna znajomość platform wirtualizacyjnych Vmware, Hyper-V
  • Praktyczna umiejętność administracji bazami danych: Oracle, PostgreSQL, Cassandra, Elasticsearch
  • Umiejętność tworzenia skryptów (PHP, Bash)
  • Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych i umiejętność analizy ruchu sieciowego
  • Praktyczna umiejętność zarządzania macierzami dyskowymi
  • Znajomość metodyki i procesów ITIL
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, także język techniczny
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w dyżurach)

To oferujemy:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • hybrydowy model pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • szeroka oferta szkoleniowa
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
  • platforma benefitowa
  • karta sportowa
  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • akcje charytatywne
  • integracje, wycieczki, rajdy górskie

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Emitel S.A.

O firmie →

Katowice

Umowa o pracę

Starszy specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 33 dni