Specjalista/tka ds. przygotowania inwestycji

Zadania:

  • ścisła współpraca z koordynatorem projektu, kierownikiem budowy oraz innymi działami w organizacji.
  • współpraca i dobór dostawców materiałów budowlanych oraz podwykonawców do poszczególnych zakresów prac budowlanych
  • kontakt oraz udział w negocjacjach z klientem, podwykonawcami i pozostałymi interesariuszami projektu.
  • analiza ofert, umów zawieranych z wykonawcami i przedstawianie wniosków i zaleceń.
  • prowadzenie procesów ofertowania oraz zakupów na potrzeby realizowanych inwestycji.
  • doskonalenie procesów związanych z realizacją kontraktu.
  • przygotowanie dokumentów odbiorowych tj. protokołów odbioru, dokumentów powykonawczych, deklaracji właściwości użytkowych, kart technicznych, kart gwarancyjnych itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy na budowie po stronie generalnego wykonawcy (np. jako inżynier budowy)
  • znajomość procesu inwestycyjnego i zagadnień technicznych
  • umiejętność analizy dokumentacji projektowej
  • doświadczenie w przedmiarowaniu oraz ofertowaniu robót budowlanych
  • znajomość rynku budowlanego, w tym dotycząca podwykonawców i dostawców materiałów budowlanych
  • nastawienie na współpracę
  • wysoka odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • znajomość AutoCAD lub innego programu kreślarskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

To oferujemy:

  • dowolną formę współpracy (B2B, umowa o pracę)
  • pracę w trybie hybrydowym oraz świetną lokalizację biura (Rondo ONZ 1),
  • elastyczny start pracy
  • prywatną opiekę medyczną w pakiecie premium oraz dopłatę do karty sportowej,
  • możliwość stałego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności poprzez m.in. uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • udział w prestiżowych targach zagranicznych w UE oraz wiele wydarzeń firmowych.

W DOM 3E priorytetem jest praca zespołowa - każdy projekt wymaga od nas doskonałej organizacji i współpracy. To właśnie dzięki wiedzy, kreatywności i nieszablonowemu myśleniu powstała technologia SYSTEM 3E. Jesteśmy pewni, że razem będziemy wyznaczać nowe ścieżki w branży budowlanej - ścieżki, którymi inni będą jedynie podążać. Jeśli chcesz dołączyć do grona profesjonalistów, którzy nadają nowe znaczenie budownictwu, wyślij nam swoje CV.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

DOM 3E SPÓŁKA AKCYJNA

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 35 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Brak dress code
Prywatna opieka medyczna
Brak procedur korporacyjnych
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne
Kawa / herbata
Program rekomendacji pracowników
Możliwość uzyskania uprawnień
Dofinansowanie okularów
Firmowa biblioteka