Specjalista/stka ds. raportowania, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista/stka ds. raportowania

Oferta archiwalna

Specjalista/stka ds. raportowania

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie właściwego planowania i terminowego dostarczania raportów,
  • Prowadzenie raportów związanych z procesami operacyjnymi w oparciu o umowy o gwarantowanym poziomie usług (SLA) oraz kluczowe wskaźniki wydajności (KPI),
  • Adaptowanie, utrzymywanie i rozwijanie nowych procesów/raportów za pomocą PowerBI tak, aby spełniały potrzeby (wewnętrznego) klienta,
  • Dokonywanie zmian w narzędziach raportowania dla potrzeb wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • Silne zaangażowanie i motywacja do pracy w dynamicznym środowisku,
  • Wysoki poziom elastyczności i orientacji na wydajność oraz umiejętność pracy pod presją.