Specjalista ds. Zakupów - Inżynier ds. Zakupów ( New Electric Vehicle production project ), polska - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Specjalista ds. Zakupów - Inżynier ds. Zakupów ( New Electric Vehicle production project )

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive ( New Electric Vehicle production project ) Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów - Inżynier ds. Zakupów.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole - New Electric Vehicle production project team. Jeśli posiadasz min. 5~6 letnie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Specjalista ds. Zakupów - Inżynier ds. Zakupów ( New Electric Vehicle production project )

Miasto: polska

Opis stanowiska:

  • Establishing and managing supplier panels, supplier alignment and
  • negotiation within RFQ process, supplier performance reviews.
  • Mission on behalf of our customer (new EV automotive OEM), manage RFQ processes and conclude contracts with selected suppliers for either Production equipment on single-shot investment or Purchased parts on yearly volumes’ basis.
  • Both executive buyer and team managers sought for in Car-body, Interior or powertrain field. Candidate will be part of a project team handling Engineering and Sourcing in relation new Electric vehicles’ program.

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego firmy poprzez koordynację i realizację procesu zakupów materiałowych zgodnie z procedurami i wytycznymi
  • Skuteczna realizacja strategii zakupowej
  • Zarządzanie procesem wyboru dostawców
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł zaopatrzenia
  • Oferowanie, zamawianie i nadzór nad terminowością dostaw materiałów do produkcji bezpośredniej i pośredniej
  • Standaryzacja i realizacja procesów zakupowych
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców/współpracowników z uwzględnieniem najlepszych warunków handlowych, jakościowych i terminowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych dla materiałów i usług w przypisanych obszarach, analizowanie dynamiki cen i porównywanie konkurentów,
  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami w celu optymalizacji stanów magazynowych materiałów
  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu obniżenie kosztów zakupów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • 5~6 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej (Automotive)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość w budowaniu długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi dostawcami
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analityczne
  • znajomość i doświadczenie w obsłudze oprogramowania niezbędnego w procesie zakupowym

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".