SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO (nowe technologie), Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz, Łódź, Piotrków Tryb., Sk - oferta pracy - GoldenLine.plHRS Projekt Sp.z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO (nowe technologie)

Lokalizacja
Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz, Łódź, Piotrków Tryb., Skierniewice
Pracodawca
HRS Projekt Sp.z o.o.
Dodano
08.04.2021

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy skupiającej się wokół bezpiecznych rozwiązań do zarządzania systemami parkingowymi oraz będącej właścicielem platformy oprogramowania, mającego na celu mierzenie, monitorowanie oraz zarządzanie mobilnością i ruchem w miastach, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO
(nowe technologie)

OBOWIĄZKI:

  • wsparcie techniczne klientów (również międzynarodowych) m.in. przy instalacji i gwarancji systemów
  • współpraca z klientami firmy (kontakt telefoniczny, e-mailowy i bezpośredni)
  • prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla klientów firmy
  • przeprowadzanie testów systemów urządzeń (przygotowanie dokumentacji technicznej)
  • weryfikacja wniosków klienta z umowami (umowy serwisowe/gwarancyjne)
  • dostosowywanie usług firmy do oczekiwań klienta
  • współpraca z Kierownikiem w realizacji zadań projektowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe (elektronika, informatyka, mechanika itp.)
  • umiejętność analitycznego podejścia
  • znajomość języka angielski na poziomie bardzo dobrym min. B2
  • umiejętność współpracy z klientami w ramach szkoleń i wdrożeń
  • zainteresowanie nowymi technologiami (mile widziane)

PRACODAWCA OFERUJE:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • udział w ciekawych projektach związanych z nowymi technologiami
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje (m.in we Francji i Niemczech)
  • pracę w międzynarodowych środowisku
  • rozwój zawodowy

KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb HRS Projekt Sp.z o.o. będącej właścicielem  Agencji Personalnej HR Support niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przechowywanie ich w bazie danych firmy HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia z bazy.”Jednocześnie pragniemy poinformować, iż jako Agencja Personalna, chronimy twoje dane osobowe i w każdym procesie rekrutacyjnym są one dostępne tylko i wyłącznie dla naszych rekruterów. Oznacza to, iż każdy potencjalny pracodawca, dla którego prowadzimy projekt rekrutacyjny nie ma dostępu do pełnych twoich danych osobistych. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do udziału w procesie rekrutacyjnym na powyższe stanowisko, a przybliżona Ci oferta pracy (telefonicznie lub podczas spotkania) będzie odpowiadać twoim zainteresowaniom wówczas zostaniesz poinformowany o nazwie swojego potencjalnego pracodawcy, a twoje dane będą dostępne również dla niego pod warunkiem twojej zgody na ich dalsze udostępnienie.