Specjalista ds. Wdrożeń (obszar dystrybucja / obszar finanse)

ZADANIA:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesów biznesowych obszar dystrybucja/finanse w Oracle JD Edwards.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem interfejsów między Oracle JD Edwards a systemami powiązanymi.
  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej obsługi procesów.
  • Szkolenie użytkowników z obsługi JD Edwards.
  • Udział w projektach mających na celu implementację nowych rozwiązań.
  • Prowadzenie testów nowych rozwiązań/upgrad"u do nowych wersji systemu.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji.
  • Współpraca z zespołem Działu Wdrożeń.
  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość procesów biznesowych (obszar dystrybucja / obszar finansowo-księgowy) obsługiwanych w dużych organizacjach.
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Sumienność i komunikatywność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP.
  • Doświadczenie w pracy z Oracle JD Edwards.
  • Doświadczenie z tworzenia, utrzymywania oraz implementacji procesów biznesowych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Dostęp do nowoczesnych systemów wymiany wiedzy i informacji.
  • Możliwość poszerzania kompetencji i wiedzy.
  • Opiekę medyczną.

BZK i Wspólnicy w ramach grupy BZK świadczy usługi w obszarach handlu, logistyki, zakupów, HR, IT oraz finansów dla podmiotów powiązanych takich jak: Bakoma, Komagra, Bioagra, Bioagra-Oil, Staoil, Polskie Młyny. Spółki należące do grupy BZK są wiodącymi podmiotami na rynku produktów rolnych oraz biopaliw. Wraz z dynamicznym rozwojem zespołu w obszarze IT/Zespół Wdrożeń, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BZK Sp z oo i Wspólnicy Sp.k.

Elżbietów, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 34 dni