Specjalista ds. sprzedaży, Racibórz - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Specjalista ds. sprzedaży
Baner

REBOVAL - jesteśmy firmą działającą na rynku inwestycji online (platforma tradingowa). Zadaniem naszych pracowników jest kontakt telefoniczny z klientem, który wykazał zainteresowanie handlem na platformie oferowanej przez firmę.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Racibórz

Region: śląskie

Wymagania:

  • język polski
  • umiejętność pracy pod presją
  • doświadczenie w sprzedaży,  obsłudze klienta i pracy opartej na targetach mile widziane
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Kogo szukamy:

  • odważnych ludzi z pomysłami
  • osób komunikatywnych, z dużą ilością energii
  • osób pasjonujących się polityką, gospodarką, światem finansów i inwestycji
  • graczy zespołowych, którzy lubią pracować i budować zgrany zespół nie tylko w miejscu pracy

Zadania:

  • proaktywny kontakt z klientami
  • telefoniczne pozyskiwanie informacji na temat potrzeb i preferencji klienta
  • oprowadzenie klienta po platformie
  • pomoc przy rejestracji oraz dokonaniu pierwszej wpłaty

Firma zapewnia:

  • pełne szkolenie przygotowujące do stanowiska
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny
  • dodatki motywacyjne (tygodniowe i miesięczne kompetycje)
  • pracę od poniedziałku do piątku w centrum Raciborza i wolne weekendy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • program szkoleń w celu dalszego rozwoju
  • kartę Multisport
  • darmowy dostęp do świeżych przekąsek oraz zimnych i ciepłych napojów w biurze
  • gwarantowany bonus w wysokości 500 zł przez pierwsze dwa miesiące pracy
  • opcja pracy na 3/4 etatu dla Mam

Startujemy 1 sierpnia!

Szczegóły oferty zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.