Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Stargard

 Otrzymasz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie 8000-10000 zł brutto + Premia po okresie próbnym
  • Pracę w biurze
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (całkowicie finansowany przez firmę)

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie i nawiązywanie długofalowych relacji z kontrahentami oraz utrzymywanie dobrych kontaktów z obecnymi kontrahentami
  • Negocjowanie umów sprzedażowych
  • Tworzenie ofert cenowych
  • Obsługa posprzedażowa (reklamacje)
  • Obsługa systemu SAP
  • Tworzenie raportów sprzedażowych

  • Masz wykształcenie wyższe
  • Zdobyłeś doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B
  • Posiadasz umiejętność efektywnego korzystania z Excela
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość j. niemieckiego (drugi język mile widziany)
  • Posiadasz prawo jazdy KAT. B
  • Jesteś gotowy do odbywania podróży służbowych
  • Jesteś samodzielny w działaniu oraz zdeterminowany

Nazywam się Aleksandra Rybińska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Ahead Professionals

Stargard, zachodniopomorskie

8 000 - 10 000 PLN brutto

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 32 dni

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie