Specjalista ds. Sprzedaży (Koordynator e-Leader)

Obowiązki:

  • Procesowanie dokumentów w związku z nawiązaniem lub rozwojem współpracy z klientami.
  • Udział w procesowaniu umów handlowych (kwestie prawne, logistyczne, jakościowe, techniczne), kompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz przygotowaniu metryk z podpisami osób odpowiedzialnych.
  • Procesowanie kart nowych produktów i klientów.
  • Przygotowywanie dokumentacji dla klientów (zaświadczenia, certyfikaty itp.).
  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe.
  • Monitoring działań promocyjnych na rynku.
  • Monitoring zawartych kontraktów handlowych.
  • Prowadzenie bazy danych sprzedażowych.
  • Pomoc w przygotowaniu budżetów i estymacji.
  • Administracja platformy sprzedażowej i przygotowywanie z niej raportów.
  • Zlecanie zadań dla Przedstawicieli Handlowych w porozumieniu z KAM.
  • Koordynowanie prac pomiędzy Działem Sprzedaży a zespołem PH.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie pracy w zespołach sprzedażowych na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętności zarządzania projektem i priorytetami.
  • Proaktywna postawa, zaangażowanie.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Niezbędny sprzęt służbowy.
  • Karta przedpłacona 'Ticket Sport & Culture'.
  • Możliwość ponoszenia kwalifikacji zawodowych.

Producent oleju rzepakowego, firma KOMAGRA Sp. z o. o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Komagra Sp z oo

Koprki, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów