Specjalista ds. Rekrutacji, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista ds. Rekrutacji

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

umowa o pracę | pełny etat | praca stacjonarna | praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych do sklepów, centrali i magazynu
  • Współpraca z firmami rekrutacyjnymi oraz agencjami pracy tymczasowej (negocjacje warunków, podpisywanie umów, rozliczanie z efektów)
  • Tworzenie i koordynacja procesu onboardingu nowych pracowników
  • Podejmowanie działań promujących markę i jej rozpoznawalność wśród kandydatów (udział w Targach Pracy, marketing rekrutacyjny)
  • Dbałość o wewnętrzny employer branding (organizacja eventów)
  • Organizacja praktyk zawodowych oraz staży studenckich
  • Inicjowanie działań usprawniających i doskonalących procesy i procedury HR w firmie

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • Min. 2-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu narzędzi i technik rekrutacyjnych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy
  • karta sportowa
  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji
  • udział w eventach
  • ebooki i audiobooki za darmo
  • prezenty świąteczne

Chcesz pracować w świetnym zespole doświadczonych specjalistów?
Chcesz wejść na kolejny level w grze o najlepszych kandydatów na rynku pracy?

Dołącz do naszej gry:

  1. Wyślij aplikację
  2. Sprawdź się w praktycznym zadaniu, w którym będziesz mógł zobaczyć czym zajmujemy się w Dziale Rekrutacji
  3. Skontaktujemy się z Tobą i damy Ci feedback
  4. Najlepszych kandydatów zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną