Specjalista ds. rekrutacji z j.ukraińskim/rosyjskim

Nasza oferta:

  • Wiedza - podzielimy się doświadczeniem
  • Samodzielność- wysłuchamy Twoich pomysłów
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Praca całkowite zdalnie
  • Elastyczny harmonogram
  • Wypłaty za każdego kandydata

Zadania:

- zamieszczenie ofert
- aktywne działania na socjał media
- przeprowadzenie rozmów z kandydatami

Oczekiwania:

  • chęć do podjęcia współpracy
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność
  • dyspozycyjność
  • chęć zarabiania pieniędzy
  • umiejętności sprzedażowe, wysoka kultura osobista są kluczowe.

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Umowa zlecenie

Asystent

Praca dodatkowa

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ważna jeszcze: 35 dni