Specjalista ds. Partnerstw, Pruszków k. Warszawy - oferta pracy - GoldenLine.plAllegro - Specjalista ds. Partnerstw

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Partnerstw

Miasto: Pruszków k. Warszawy

Region: mazowieckie

Numer ref.: SDP/08/GL

Zadania:

  • nawiązywanie kontaktów z partnerami biznesowymi
  • współpraca z internetowymi serwisami branżowymi
  • przygotowywanie prezentacji ofert i propozycji współpracy z portalami i serwisami internetowymi
  • research Internetu pod kątem szukania nowych możliwości współpracy zwiększających zasięg serwisu
  • monitorowanie i dokumentowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie w nawiązywaniu i pielęgnowaniu kontaktów handlowych
  • umiejętność negocjacji i asertywność
  • umiejętność przygotowania prezentacji
  • doskonała znajomość Internetu,  nowych mediów oraz trendów internetowych
  • zdolności analityczne
  • kreatywność w wyszukiwaniu rozwiązań
  • otwartość na nową wiedzę i wyzwania
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • realny wpływ na rozwój serwisu Grupy Allegro
  • niezbędne wsparcie merytoryczne oraz szkolenia
  • pracę opartą na partnerskich relacjach
  • atrakcyjne warunki pracy oraz bogaty pakiet socjalny

Prosimy przesyłać CV wraz z listem motywacyjnym podając w temacie e-maila oraz w liście motywacyjnym numeru referencyjnego: SDP/08/GL.

Do oferty prosimy również dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów i odpowiadamy tylko na wybrane oferty.