Specjalista ds Marketingu Handlowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie oraz egzekucja narzędzi trade marketingowych.
  • Planowanie kalendarza działań promocyjnych dla dedykowanych kanałów sprzedaży (bądź u wybranych Klientów).
  • Współtworzenie strategii w obszarze działań in-store.
  • Monitorowanie branży oraz analiza działań konkurencji.
  • Dbanie o aktualizację informacji w bazach danych oraz serwisach.
  • Nadzorowanie budżetów trade marketingowych.
  • Bliska współpraca z działami: Sprzedaży, Marketingu, Logistyki oraz zewnętrznymi agencjami.
  • Przygotowanie materiałów promocyjnych dla dedykowanych kanałów sprzedaży.
  • Analiza danych rynkowych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w trade marketingu w branży FMCG.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z nowoczesnymi sieciami handlowymi.
  • Znajomość narzędzi trade marketingowych i ich praktycznego zastosowania.
  • Zaangażowanie, kreatywne i analityczne myślenie.
  • Silna orientacja na realizację celów biznesowych.
  • Samodzielność oraz rzetelność w działaniu.
  • Umiejętność współpracy, komunikacji i prezentacji.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point).
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pakiet medyczny.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i kursach.
  • Brak dresscode.
  • Stołówka pracownicza.

Bakoma Sp. z o. o. jest polską firmą rodzinną w 100% z kapitałem polskim,istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszaniu naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów. Nasze główne brandy to Twist, Bakoma Men, Naturalny Gęsty, Bakuś, 7Zbóż, Bakoma BIO, Satino, Ave Vege.

Aktualnie do Naszego Zespołu z obszaru marketingu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Bakoma Sp z oo

Elżbietów, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 13 dni