Specjalista ds. księgowości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów (pełna księgowość).
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych.
  • Współpraca w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem JD Edwards.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Komunikatywność, zaradność, dobra organizacja pracy.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Szkolenia.
  • Miłą atmosferę.

BZK i Wspólnicy w ramach grupy BZK świadczy usługi w obszarach handlu, logistyki, zakupów, HR oraz finansów dla podmiotów powiązanych takich jak: Bakoma, Komagra, Bioagra, Bioagra-Oil, Staoil, Polskie Młyny. Spółki należące do grupy BZK są wiodącymi podmiotami na rynku produktów rolnych oraz biopaliw. Aktualnie do zespołu w obszarze księgowości  poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BZK Sp z oo i Wspólnicy Sp.k.

Koprki, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 21 dni