Specjalista ds. handlu produktami płynnymi

Zakres obowiązków:

  • Realizacja sprzedaży etanolu, estrów, gliceryny we współpracy z Managerami Produktu (Polska i zagranica).
  • Poszukiwanie nowych klientów oraz nowych rynków zbytu estrów, etanolu, gliceryny (Polska i zagranica).
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych / ofert handlowych we współpracy z Managerami Produktu (Polska i zagranica).
  • Bieżące monitorowanie wyznaczonych celów sprzedażowych / zakupowych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.
  • Dokładność, rzetelność w wykonywaniu pracy.
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w zespole.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Excel.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie. Mile widziana dodatkowo znajomość języka niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Szkolenia specjalistyczne.
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED.

BZK i Wspólnicy w ramach Grupy BZK świadczy usługi między innymi w obszarach handlu, logistyki, zakupów, HR oraz finansów dla podmiotów powiązanych takich jak: Bakoma, Komagra, Bioagra, Bioagra-Oil, Staoil, Polskie Młyny, BZK Alco. Spółki należące do grupy BZK są wiodącymi podmiotami na rynku produktów spożywczych, rolnych oraz biopaliw. Wraz z dynamicznym rozwojem Naszego Zespołu poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BZK Sp z oo i Wspólnicy Sp.k.

Koprki, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 29 dni