Spawacz TIG - aluminium, Holandia - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Spawacz TIG - aluminium <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego</span>

Spawacz TIG - aluminium
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy: Holandia

O firmie:
Firma specjalizuje się w produkcji zbiorników paliwowych i hydraulicznych z aluminium, przeznaczonych do busów oraz samochodów ciężarowych.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował

  • Spawanie blach z aluminium o grubości 2mm-3mm.
  • Wykonywanie pracy seryjnej.
  • Operowanie robota spawalniczego.
  • Praca w systemie dwu lub trzyzmianowym.

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Możliwość odbycia przeszkolenia w centrum szkoleniowym dla osób z doświadczeniem 1-2 lata.
  • Prawo jazdy kat. B.

Benefity

Co oferujemy

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Stawka 560 euro netto/40h (kwota po wszystkich odtrąceniach).
  • Możliwość wyrobienia nadgodzin.
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka koordynatora.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

www.covebo.pl

PRACA W HOLANDII

Produkcja i logistyka
+48 77 545 75 75

Technika i budownictwo
+48 77 545 75 55