Serwisant Maszyn

Zakres Obowiązków:
  • Instalacja i uruchamianie maszyn u klientów.
  • Wykonywanie serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych.
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu obsługi i konserwacji maszyn.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z maszynami.
  • Umiejętność czytania schematów technicznych.
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana możliwość współpracy B2B.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze.
  • Prowizja od zainstalowanych maszyn oraz serwisów pogwarancyjnych.
  • Prywatna opieka medyczna Compensa.
  • Ubezpieczenie grupowe ING.
  • Karta Multisport.
  • Możliwość współpracy w ramach umowy o pracę, bądź kontraktu B2B - wedle preferencji.

Dla naszego Klienta - rozwijającą się firmy z branży maszynowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Serwisanta Maszyn. Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem technicznym i szukasz nowych wyzwań, zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

HR SIGMA Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 32 dni