Senior Fullstack Developer

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja skalowalnych rozwiązań backend"owych w Node.js
  • Rozwijanie interfejsów użytkownika z wykorzystaniem React
  • Optymalizacja wydajności aplikacji i baz danych
  • Code review i mentoring dla innych członków zespołu

Produkty które będziesz rozwijać:

  • Portal WEB (https://alerabat.com/)
  • Wtyczka (https://alerabat.com/extension)

·Aplikacja (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alemobileapp&hl=pl&pli=1).

Technologie wymagane:

  • Backend: Node.js, Nest.js, TypeORM
  • Bazy danych: MongoDB
  • Dodatkowe: AWS, Git, Docker, CI/CD Swagger, REST API, ECS

Mile widziane:

  • Backend: PHP, Symfony, MySQL
  • Frontend: HTML + CSS
  • Bazy danych: PostgreSQL, Redis

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji fullstack
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji RESTful API
  • Umiejętność optymalizacji wydajności aplikacji i baz danych
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Doświadczenie w pracy projektowej (dowolnej metodyce zwinnej)
  • Zdolności komunikacyjne

·Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy:

  • Pracę w 100% zdalną
  • Umowę B2B lub UoP
  • Możliwość pracy w wymiarze 7h
  • Bonus na zaadaptowanie stanowiska do pracy zdalnej (1000 zł net)
  • Indywidualny budżet na szkolenia lub konferencje (1500 zł net)
  • Pracę przy produkcie z którego korzysta łącznie 3 miliony użytkowników

alerabat.com to narzędzie #1 do oszczędzania na zakupach w Polsce. Oferujemy cashback oraz kupony rabatowe do ponad 3000 sklepów. Jesteśmy obecni w 6 krajach, z naszych produktów korzysta blisko 3 miliony użytkowników.

Poszukujemy dwóch doświadczonych Fullstack Developerów do rozwijania naszych kluczowych produktów. Dołączysz do naszego wewnętrznego zespołu, współpracując z zewnętrznym zespołem deweloperskim.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ALERABAT.COM Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Starszy specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Ogłoszenie nieaktualne