Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Gdynia - oferta pracy - GoldenLine.plHUMAN FOCUS SP. Z O.O. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

HUMAN FOCUS SP. Z O.O.

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Goffice.pl to nowoczesne biuro rachunkowe. Prowadzimy księgowość spółek prawa handlowego, wspieramy przedsiębiorców w ich rozwoju. Wśród klientów mamy firmy różnych branż, pomagamy mikro i małym przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą. Poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja: Gdynia

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i innych sprawozdań dla organów zewnętrznych,
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie ksiąg księgi głównej,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • Bieżąca komunikacja z obsługiwanymi podmiotami

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Terminowość i odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • Doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Umiejętność analizy i weryfikacji danych
  • Nawyk weryfikacji i śledzenia zmian przepisów
  • Wiedza w obszarach
    • JPK/VAT,
    • Gospodarka magazynowa
    • Transakcje zagraniczne, rozrachunki walutowe, różnice kursowe, rozliczenia delegacji zagranicznych
    • Sprawozdania finansowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem 7500 – 8500 brutto
  • System premiowy nagradzający efektywność i zaangażowanie
  • Pracę w dobrej atmosferze, zespole kompetentnych i pozytywnych osób

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L z 2016 r. Nr 119)