Projektant Konstrukcji Budowlanych / Asystent, Jabłonka - oferta pracy - GoldenLine.plF.P.H.U. KBI-PROJEKT Piotr Jurczak - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Projektant Konstrukcji Budowlanych / Asystent

Lokalizacja
Jabłonka
Pracodawca
F.P.H.U. KBI-PROJEKT Piotr Jurczak
Dodano
05.07.2022

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne uzyskany stopień inżyniera lub w trakcie studiów (kierunek: budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane)
  • znajomość statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji żelbetowych, stalowych i drewnianych
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów budowlanych w tym Eurokodów
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu Office
  • Znajomość programów obliczeniowych Autodesk Robot lub GRAITEC Advance Design
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobrej organizacji czasu
  • Znajomość programów 3D (Revit, Advance Steel, ironCAD itp.) oraz technologii BIM będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia do projektowania będą dodatkowym atutem, nie są wymagane, w przypadku posiadania zwrot składki rocznej do Izby

Warunki pracy:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w dynamicznie rozwijającym się biurze projektowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Kontakt z ciekawymi realizacjami na terenie Polski
  • Szkolenia
  • Rozwój zawodowy wsparcie merytoryczne oraz szkolenia

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na stanowisku projektanta /asystenta projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie projektów konstrukcji budowlanych głównie w zakresie modelowania i wymiarowania konstrukcji.
Dzielenie się wiedzą z innymi osobami w zespole.