Projektant drogowy- stabilne zatrudnienie

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Wybór formy współpracy: umowa o pracę na czas określony lub kontrakt B2B - decyzja należy do Ciebie.
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 7000 - 11 500 zł brutto, uzależnione od doświadczenia.
  • Pracę stacjonarną w biurze z dogodną lokalizacją - blisko Ronda Rataje.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej w branży drogowej pod nadzorem Projektanta.
  • Zarządzanie formalno-prawnymi aspektami procesu projektowego.
  • Koordynacja międzybranżowa powierzonego projektu.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w biurze projektowym po uzyskaniu uprawnień projektowych (warunek konieczny).
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD i AutoCAD Civil 3D.
  • Umiejętność pracy z dokumentacją przetargową (np. PFU, SIWZ).
  • Znajomość procedur administracyjnych.
  • Biegła umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Umiejętność pracy z dokumentami przetargowymi (np. PFU, SIWZ).
  • Biegłe czytanie rysunków technicznych.

Nazywam się Aleksandra Rybińska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Projektant drogowy

Miejsce pracy: Poznań(blisko Ronda Rataje)

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Ahead Professionals

Poznań, wielkopolskie

7 000 - 11 500 PLN netto

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni