Projektant CAD / Asystent Projektanta CAD, Legnica - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Projektant CAD / Asystent Projektanta CAD

Ready Bathroom Sp. z o. o., producent łazienek i konstrukcji modułowych, poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko

Projektant CAD / Asystent Projektanta CAD

Miejsce pracy: Legnica

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i edytowanie rysunków wykonawczych konstrukcji modułowych oraz rysunków aranżacji wnętrz;
  • Wykonywanie rysunków warsztatowych form betoniarskich oraz ich wyposażenia;
  • Projektowanie konstrukcji szkieletowych stalowych w oparciu o program komputerowego wsparcia projektowania oraz wytwarzania CNC;
  • Projektowanie koncepcji budowlanych i wizualizacji w 2D oraz 3D;
  • Wykonywanie wszystkich zadań związanych z pracą przy wykorzystaniu programów komputerowych Autodesk AutoCad oraz Revit Autodesk;
  • Stały kontakt z całym zespołem Projektantów oraz z Działami Produkcji i Jakości;
  • Korporacja z zagranicznymi klientami i projektantami.

Stawiane wymagania dla Kandydatów:

  • Umiejętność zaawansowanej obsługi programów komputerowych do wsparcia projektowania: tylko oprogramowanie Autodesk AutoCAD 2D i 3D oraz Revit Autodesk;
  • Wysoka kultura osobista, pełne zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność i własna inicjatywa w działaniu;
  • Konieczna jest dobra organizacja własnej pracy, poczucie obowiązku dobrze wykonanego zadania oraz umiejętność pracy  w dużym zespole ludzi, w tym zespole międzynarodowym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Zainteresowanie tematyką budownictwa, instalatorstwa oraz projektowania poparte przykładami własnoręcznie wykonanych prac.

Mile widziane u Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunki: Budownictwo; Inżynieria Środowiska; Architektura; Mechanika i Budowa Maszyn; Energetyka lub pokrewne;
  • Znajomość oprogramowania Revit Autodesk oraz doświadczenie w projektowaniu 3D;
  • Dotychczasowe doświadczenie związane z projektowaniem, budownictwem i wykańczaniem wnętrz;
  • Chęć do dynamicznego rozwoju osobistego oraz zaawansowanej nauki obsługi oprogramowania graficznego z rodziny Autodesk;
  • Dla kandydatów nie posiadających stosownego doświadczenia zawodowego wymagana jest umiejętność biegłej obsługi komputerowych programów graficznych tj. AutoCAD i/lub Revit Autodesk oraz swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę u jednego z największych producentów łazienek modułowych w Europie oraz udział w międzynarodowych projektach budowlanych;
  • Stanowisko adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji zawodowych: Projektant lub Asystent Projektanta;
  • Pełnowymiarowy etat pracy z lokalizacją w Legnicy, w oparciu o umowę o pracę;
  • Wsparcie przełożonych i współpracowników w trakcie procesu wdrożenia nowego pracownika do czynności służbowych;
  • Wyposażenie pracownika w niezbędne narzędzia pracy; udział w szkoleniach branżowych i wyjazdach tematycznych;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i budowania kariery w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, umiejętności i zaangażowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest spółka Ready Bathroom Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ogrodowa 6/206, 59-700 Bolesławiec. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).