Product Owner, Białystok - oferta pracy - GoldenLine.plAgencja HRlink - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Product Owner

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Agencja HRlink
Dodano
14.07.2022
Numer referencyjny
4815_2871

HRlink sp z o o działając jako Agencja Pracy wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 23933, poszukuje dla swojego Klienta z branży IT osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • tworzenie i aktualizowanie roadmapy rozwoju produktów,
  • identyfikacja potrzeb użytkowników i walidacja proponowanych rozwiązań,
  • codzienne zarządzanie backlogiem produktów,
  • bliska współpraca z zespołem deweloperskim (SCRUM) oraz biznesem,
  • współpraca z UX/UI Designerem przy tworzeniu interfejsów użytkownika,
  • definiowanie szczegółowych koncepcji, przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych dla zespołów deweloperskich,
  • wsparcie obszaru sprzedaży w procesach realizowanych w ramach projektów klienckich,
  • przeprowadzanie badań ilościowych i jakościowych, w tym przeprowadzanie wywiadów użytkownikami,
  • monitorowanie rynku, konkurencji i trendów,
  • dbanie o jakość i skuteczność tworzonych rozwiązań oraz satysfakcję klientów,
  • odpowiedzialność za KPIs dla produktów,

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz minium roczne doświadczenie na stanowisku Product Owner lub 2-3 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • posiadasz doświadczenie w rozwoju produktów B2B,
  • cechuje Cię duża samodzielność w działaniu i odpowiedzialność,
  • potrafisz przekuwać wymagania biznesowe w specyfikacje funkcjonalne,
  • masz doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych i w praktyce znasz framework SCRUM,
  • myślisz analitycznie i swobodnie pracujesz z danymi,
  • posiadasz praktyczną wiedzę z obszaru rozwoju produktu webowego,
  • myślisz o produkcie długoterminowo, skupując się na celach biznesowych, a nie pojedynczych funkcjonalnościach,
  • masz silne nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz na skuteczne wspieranie ich realizacji,
  • łatwo nawiązujesz współpracę z zespołami,
  • posiadasz kompetencje wynikające z inteligencji emocjonalnej,
  • proaktywnie i entuzjastycznie podchodzisz do swojej pracy,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu minimum biegłym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 7-8 tys. brutto na UoP,
  • elastyczne godziny pracy,