Praktykant(-ka) w Wydziale ds. Współpracy z Podmiotami Kolejowymi

Zadania:

  • wsparcie pracowników w bieżącej pracy Wydziału,
  • możliwość poznania zastosowania programu QGIS w pracy zawodowej,
  • pomoc w zbieraniu informacji z innych komórek,
  • nauka przygotowywania pism.

Wymagania:

  • znajomość MS Office,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziana znajomość programu QGIS.

Oferujemy:

  • płatną praktykę/ staż przez okres do 3 miesięcy,
  • dobrą lokalizację miejsca pracy,
  • możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • opiekę merytoryczną kompetentnego opiekuna.
Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Kraków, małopolskie

Umowa zlecenie

Praktykant / Stażysta

Część etatu

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ogłoszenie nieaktualne