Pracownik produkcyjny / Operator maszyn, Bartoszówka - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Pracownik produkcyjny / Operator maszyn <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>(praca w branży spożywczej)</span>

Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu firmy Jabex, który od prawie 30 lat specjalizuje się w produkcji szytych na miarę rozwiązań dla klientów z sektora: cukiernia, piekarnia, lodziarnia, dania gotowe, żywność niskokaloryczna i bez sacharozy?

Do naszego kameralnego zakładu produkcyjnego w Bartoszówce (adres: Bartoszówka 3, gm. Rzeczyca, 97-220 Bartoszówka) poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Pracownik produkcyjny / Operator maszyn
(praca w branży spożywczej)

Miejsce pracy: Bartoszówka

Region: łódzkie

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład produkcyjny od pierwszego dnia (cały etat lub ¾ etatu)
  • Możliwość pracy również na umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i dodatki do wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosferę w pracy każdego dnia dzięki współpracy z pozytywnymi ludźmi
  • Szczegółowe szkolenie wprowadzające w pierwszych tygodniach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz do Medicover Sport
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Zadania:

  • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych i pakujących - zarówno zautomatyzowanych, jak i manualnych
  • Pakowanie i etykietowanie wyrobów spożywczych
  • Bieżąca kontrola parametrów produktu i technologii
  • Zapobieganie występowaniu niezgodności w produktach

Nasze wymagania

  • Motywacja do pracy i pozytywne nastawienie na co dzień
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wymagana na etapie przyjęcia do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.