Pracownik magazynu-dzienna zmiana 6:00-14:00

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Praca na jedną zmianę w godzinach 6-14 ( praca może być również w sobotę albo niedzielę)
  • Wynagrodzenie: 30,95 zł brutto/h
  • Dofinansowanie do obiadów pracowniczych
  • Możliwość wykupienia pakietu Multisport i Ubezpieczenia Grupowego
  • Po przepracowaniu min. 4 miesięcy - możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta
  • Premia za polecenie 500 zł brutto!

Organizujemy DZIEŃ OTWARTY w firmie podczas którego zobaczysz jak wygląda praca na tym stanowisku i porozmawiasz z kierownikiem zmiany, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zadania:

  • Przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych
  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie
  • Praca zarówno na chłodni (temp. do 7 st. C), jak i na obszarze suchym
  • Obsługa wózków jezdniowych unoszących (<30 cm) - nie są potrzebne uprawnienia. Firma zapewnia szkolenie!

Nasze oczekiwania:

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych! - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane!
  • Gotowość do pracy w obszarze chłodni w temperaturze do 7 stopni C.
  • Gotowość do wyrabiania nadgodzin w razie konieczności
  • Zorganizowanie własnego transportu do/z pracy
  • Gotowość nawiązania dłuższej współpracy - nie szukamy osoby "na chwilę"

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób; w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób; z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Stargard ( płyta lotniska)

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stargard, zachodniopomorskie

Umowa o pracę

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni