Pracownik magazynu - bez uprawnień

Zadania:

  • nadzór nad pracami transportowymi (załadunek, rozładunek);
  • mocowanie materiału na haku lub jego odpinanie z zachowaniem przepisów BHP;
  • praca w zespole z operatorem suwnicy;
  • utrzymywanie terenu hali w należytym porządku.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany w Dąbrowie Górniczej;
  • wykształcenie zawodowe;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (suwnice z poziomu 0);
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy);
  • umowę o pracę;
  • stawkę podstawową 4500 zł brutto/mies., premię 15% (675 zł/mies.) i dodatek za pracę w godzinach nocnych;
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po 6 miesiącach - od tego momentu otrzymasz dodatkowe benefity (np. zwrot 60% kosztów dojazdu do pracy oraz tzw. 'wczasy pod gruszą');
  • dla osób z uprawnieniami UDT II S (suwnice z poziomu 0) wyższa stawka.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PowerJobs Sp. z o.o.

Niegowonice, śląskie

4 700 - 5 850 PLN netto

Umowa o pracę tymczasową

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 25 dni