Pracownik Magazynowy - 1 Zmiana! Nawet 6300 zł brutto

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie,
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,
  • Szansa na zdobycie uprawnień UDT,
  • Stałe godziny pracy: 8:00 - 16:00,
  • Możliwość pracy w weekendy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 37,50 zł brutto za godzinę.

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • Inne prace magazynowe.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Rozwój zawodowy: Możliwość zdobycia cennych, uprawnień,
  • Przyjazna atmosfera: Pracuj w zgranym zespole,
  • Elastyczność: Możliwość pracy w weekendy.

Miejsce pracy: ul. Artura i Franciszka Radziwiłłów, Ożarów Mazowiecki

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363)

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

6 000 - 6 300 PLN brutto

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 24 dni