Pracownik kompletacji - jedna zmiana - Pass okolicy Błonia

OFERUJEMY:

  • stawkę godzinową 28,10 zł brutto;
  • pracę systemie dwóch zmian w godzinach 6.00-16.00 / 16.00 - 2.00;
  • zatrudnienie na okres 1 miesiąca w oparciu o umowę zlecenie;
  • wolne weekendy;
  • pracę w małym magazynie z książkami;
  • wypłata wynagrodzenia od razu po zakończeniu zlecenia.
  • pracę w przyjaznej atmosferze i energicznym zespole;
  • wynagrodzenie na życzenie - dostęp do pensji bez konieczności czekania do dnia wypłaty.

ZADANIA:

  • pakowanie i kompletowanie książek;
  • obsługa komputera przy wprowadzeniu danych i weryfikacja stanów magazynowych;
  • pomoc w przygotowywaniu zamówień do wysyłki;
  • obsługa skanera magazynowego.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć i motywacja do pracy;
  • możliwość samodzielnego dojazdu do miejsca pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Więcej informacji pod numerem 600-521-429!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracownika na stanowisko: pracownika działu kompletacji.

Miejsce pracy: Piorunów / Pass k. Błonia

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Sochaczew, mazowieckie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne