Pracownik gospodarczy 1 zmiana!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • Stawkę godzinową w wysokości 28,32 brutto,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagania:

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Umiejętności przeprowadzenia drobnych napraw,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Bierzemy pod uwagę zatrudnienie osób przebywających na emeryturze.

Twoje obowiązki:

  • Utrzymanie czystości na magazynie,
  • Drobne prace naprawcze,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych.

Miejsce pracy: Ul. Mysłowicka Tychy.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363)

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

28 - 29 PLN brutto

Umowa zlecenie

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 34 dni