Pracownik fizyczny - Monter - praca w delegacji

Jedyna w Polsce firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu balkonów zespolonych zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik fizyczny/ Montażysta kotw chemicznych

Miejsce pracy: Kraków oraz woj. Śląskie (sporadyczne wyjazdy do Warszawy).

Szukamy osób z okolic Jordanowa.

Stawki: ustalana jest po rozmowie z kierownikiem, zależna od posiadanego doświadczenia i ewentualnych uprawnień.

Zadania:

  • Montaż kotew chemicznych przy montowaniu balkonów na budynkach,
  • Drobne prace wykończeniowe i termoizolacyjne po zamontowaniu balkonu (tynki + klej).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach (praca na rusztowaniach),
  • Otwartość do pracy w delegacji,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Zdolności manualne.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku, jedna zmiana od 8:00 do 17:00/18:00 - weekendy wolne,
  • W delegacji - nocleg, dojazdy, diety - po stronie pracodawcy,
  • Premie uznaniowe, świąteczne,
  • Odzież, narzędzia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny 537 504 404 . Nie odbieram? Napisz SMS o treści "Balkon" - na pewno oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 33 dni