Pracownik drogowy - Brukarz - Ogrodnik - niemiecka umowa

Niemiecka firma specjalizująca się w inżynierii lądowej i kształtowaniu krajobrazu zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik drogowy - Brukarz - Ogrodnik

Miejsce pracy: Niemcy - Munster + 75 km (Nadrenia Północna-Westfalia)

Stawka: 18,50 euro brutto/h

Zadania:

  • Budowa ścieżek, placów, dróg, prace brukarskie - publiczne tereny zewnętrzne szkół, szpitali, parków, przedłużenia dróg, remont w środku miasta,
  • Zagospodarowanie oraz pielęgnacja terenów zielonych wokół obiektów.

Wymagania:

  • Doświadczenie,
  • Prawo jazdy,
  • Język niemiecki - przynajmniej podstawowy.

Gwarantujemy:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku - jedna zmiana,
  • Zakwaterowanie - po stronie pracodawcy z niewielką dopłatą,
  • Premie, dopłaty, nadgodziny plus 25%, zgodnie z taryfą.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 536 075 531 - Karolina. Nie odbieram? Napisz sms "Garten" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Münster, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 28 dni