Pracownik do prac pomocniczych - bezpłatny dowóz z Sochaczewa i Żyrardowa

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnianie w oparciu o umowę zlecenie na czas wykonania zlecenia (2-3 tygodnie).
  • Stawkę 28,10 zł brutto/h.
  • Pracę od zaraz.
  • Bezpłatny dowóz z Sochaczewa oraz Żyrardowa i okolic do miejsca pracy, jeśli praca będzie świadczona w godzinach pracy zmianowej.
  • Pracę na dwóch zmianach tj. 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00, bądź 8 godzinne elastyczne godziny pracy (możliwość samodzielnego wyboru godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy).
  • Wyposażenie w odzież i obuwie robocze oraz środki ochrony indywidualnej.
  • Wprowadzenie - przygotowanie do pracy.

Najważniejsze obowiązki na stanowisku:

  • Segregacja półwyrobów (korków) / wyrobów gotowych (tub wraz z korkami).
  • Czyszczenie elementów uszczelniających półwyroby (korków, tub).
  • Czyszczenie wyrobów gotowych (tub wraz z korkami).
  • Wspomaganie działu produkcji (np. domykanie korka na liniach półautomatycznych).

Czego oczekujemy?

  • Dyspozycyjności.
  • Chęci i motywacji do pracy.

Zainteresowała Cię ta oferta?

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

pracownik do prac pomocniczych produkcyjnych.

Miejsce pracy: Teresin k. Sochaczewa.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Bramki, mazowieckie

28 - 29 PLN brutto

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 17 dni