Pracownik budowlany/Monter wodkan - praca w delegacji

Chcesz pracować w dynamicznym środowisku przy budowie sieci kanalizacyjnych, rurociągów i gazociągów? Mamy ofertę dla Ciebie!

Pracownik budowlany (przewierty sterowane, sieci wod-kan, gazociągi)

Zadania:

  • Praca przy przewiertach sterowanych oraz budowie sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazociągów - zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku pracownika budowlanego - monter wod-kan,
  • Mile widziane: umiejętność obsługi niwelatora, spawania oraz drobnego sprzętu budowlanego,
  • Otwartość do pracy delegacji.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, od zaraz, na stałe,
  • System pracy - 168 godz./msc. - możliwe nadgodziny,
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie - zależne od doświadczenia/uprawnień,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy Medicover,
  • W delegacji - zakwaterowanie, dojazdy, diety - po stronie pracodawcy,
  • Rotację 3/1 zapewnioną i opłaconą przez pracodawcę,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, w tym obuwie oraz odzież ochronną.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj przy najciekawszych projektach budowlanych!

Zainteresowany? Aplikuj już teraz! Tel. 537 504 404 - Karolina. Nie odbieram? Wyślij sms "wodkan" oddzwonię.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni