Pracownik biuro-magazynowy

Zadania:

  • Obsługa kilku wewnętrznych aplikacji DPD (związanych z obsługą paczek),
  • W późniejszym etapie weryfikacja kamer.
  • Praca w systemie Excel - na poziomie podstawowym.
  • Praca na magazynie przy paczkach
  • 80% praca przy komputerze

Wymagania:

  • Dobra obsługa komputera.
  • Podstawowa znajomość Excela.
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków.
  • Gotowość do pracy fizycznej.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Nasz klient oferuję:

  • Stawkę: 29 zł/h brutto
  • Pracę w systemie dwuzmianowym 6:00-14:00 i 14:00 - 22:00.
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto 'Wszystko zależy od ludzi' oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

<p class='''x_MsoNormal'''>Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Administratora, Pracownika Biurowo-Magazynowego <p class='''x_MsoNormal'''>L.M. Group Poland Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25182

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Malichy, mazowieckie

CV nie jest wymagane

Ważna jeszcze: 17 dni