Pracownik administracji magazynowej- 8:00-16:00 -Wypędy k. Janek

OFERUJEMY:

  • Umowa Zlecenie/ Umowa o pracę
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy;
  • Stawkę na okresie próbnym 4900zł/ brutto miesięcznie przy Umowie o Pracę
  • Stawka 29 zł/brutto za godzinę przy Umowie Zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 8-16;
  • Opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia

ZADANIA:

  • Kompletacja zamówień
  • Kontrola jakościowa i ilościowa
  • Obsługa systemu magazynowego WMS
  • sporządzanie raportów w excel na podstawie danych z systemu
  • wystawianie dokumentów przewozowych (CMR
  • bieżąca obsługa kierowców polegająca na weryfikacji dokumentów dostawy z awizacją
  • współpraca z Team Leaderami

WYMAGANIA:

  • Książeczka/ orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej;
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Umiejętność pracy z komputerem, skanerem.

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij swoje CV!

To na Ciebie właśnie czekamy!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik administracji magazynowej (magazyn drogerii internetowa)
Miejsce pracy: Wypędy, ul. Kwietniowa

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Raszyn, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni