Praca na magazynie - nocki

Zadania:

Rozładunek i załadunek paczek

Sortowanie paczek

Obsługa narzędzi magazynowych

Sprzątanie stanowiska pracy

Wymagania:

Umiejętność pracy zespołowej

Gotowość do pracy fizycznej

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych

Podstawowa obsługa narzędzi magazynowych

Oferujemy:

Atrakcyjną stawkę godzinową: 29 zł/h brutto, zapewniamy stabilne warunki finansowe.

Umowę zlecenie: Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Pomoc w dojeździe do i z pracy: Oferujemy wsparcie logistyczne w dotarciu do miejsca pracy, zapewniając komfort dojazdu.

Pracę w ustalonych godzinach: Praca w stałych godzinach między 23.00 a 09.00.

Przyjazne środowisko pracy: Praca w zgranym zespole, w dynamicznej i przyjaznej atmosferze

numer do kontaktu: 665 051 525

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Kolbudy, pomorskie

CV nie jest wymagane

Rekrutacja online

Ważna jeszcze: 24 dni