Praca dla Studentów i Uczniów-Nowy projekt energetyczny!

Obowiązki:

  • Wykonywanie połączeń telefonicznych do Klientów
  • Prezentowanie aktualnych ofert
  • Udzielanie porad, negocjowanie i dobieranie najlepszych opcji dla Klientów
  • Realizacja określonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność podczas wdrożenia (5 dni roboczych)
  • Gotowość do pracy minimum 25 godzin tygodniowo oraz obecność w co najmniej 1-2 soboty w miesiącu
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i dobra dykcja
  • Umiejętność prezentowania ofert z uwzględnieniem potrzeb Klientów
  • Informowanie Klientów o najnowszych usługach i produktach
  • Odpowiedzialne podejście do pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawowa stawka 28,10 zł brutto (netto dla studentów przed 26 rż) plus premie
  • Elastyczny grafik pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Kompleksowe wdrożenie przygotowujące do pracy
  • Pracę w biurze w centrum Łodzi

    Nie wymagamy doświadczenia!
    Wdrożenie wstępne zapewni Ci pełne przygotowanie do pracy.

    Liczy się dla nas Twój entuzjazm i pozytywna energia!

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla swojego klienta CCIG Group.

    Dołącz do nas już dziś!

Poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób na stanowisko:
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 31 dni