Pomocnik budowlany - bez języka - polskie ekipy - Szwecja

Polska firma budowlana, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze projektów budowlanych zarówno w kraju jak i zagranicą, poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomocnik budowlany - przygotowanie zawodowe do pracy na budowie.

Planujemy stworzyć nowy zespół, który pomożemy wyszkolić od podstaw.

Miejsce pracy: Szwecja - Boden (Green Steel) - Huta Stali.

Stawka: od 130 SEK netto/h.

Zadania:

  • Wykonywanie prac typowych dla danego stanowiska pracy - prace pomocnicze, przygotowanie do zawodu cieśli/zbrojarza.

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia - liczy się tylko motywacja do pracy i chęć do nauczenia się czynności budowlanych (typowych w zakresie zbrojenia, ciesielki, etc.).

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, wymagany jednorazowy przyjazd do Częstochowy na wykonanie badań, odbycie szkolenia BHP oraz podpisanie umowy,
  • Wyjazd do Szwecji, zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy i rotacja są opłacone i zapewnione przez pracodawcę (w bardzo dobrym standardzie w 1-osobowych, nowych kontenerach mieszkalnych wyposażonych dodatkowo w sauny, rotacja 6-8/2 tyg.),
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy,
  • Dostarczanie niezbędnego ubrania i sprzętu ochronnego.

Jesteś zainteresowany zadzwoń 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms "Pomocnik Szwecja" - oddzwonię możliwie jak najszybciej!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni