Pomocnik budowany/skuwanie betonu- od zaraz!

Firma z siedzibą w Warszawie specjalizująca się w realizacji fundamentów takich jak ściany szczelinowe poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomocnik budowlany

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Prace pomocnicze przy skuwaniu betonu, w zakresie fundamentów specjalnych- ścian szczelinowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie,
  • Sprawność fizyczna,
  • Uczciwość.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy lub zlecenie,
  • Wolny weekend,
  • Wysokiej jakości narzędzia,
  • Odzież roboczą,
  • Pracę od 8 do 12 godzin.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "ŁÓDŹ" - na pewno oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni