Pokojowa / Pokojowy (m/k/d) - Niemcy, ORT - Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plPokojowa / Pokojowy (m/k/d) - Niemcy

Grupa 3B Dienstleistungen istnieje od 40 lat jako średniej wielkości przedsiębiorstwo z siedzibą w Berlinie. Zaczynaliśmy jako 3-osobowy zespół, a obecnie współpracujemy z około 3.600 pracownikami w zakresie sprzątania budynków, obsługi hotelowej, kształtowania krajobrazu, obsługi zimowej, obsługi dozorców i administracji (usługi concierge). Nasze osiem lokalizacji znajdują się w Berlinie, Brandenburgii, Hamburgu, Lipsku i Dreźnie. Jako firma rodzinna przykładamy dużą wagę do dobrego samopoczucia każdego pracownika. Oferujemy wiele innych korzyści, od imprez po podnoszenie kwalifikacji i możliwości kariery.

Poszukujemy osób do rozpoczęcia pracy od zaraz w hotelach w Dreźnie (Niemcy):

Pokojowa / Pokojowy (m/k/d) - Niemcy

Miejsce pracy: ORT - Niemcy

Zadania:

  • Sprzątanie pokoi hotelowych.

Wymagania:

  • Przyjazny wygląd
  • Niezawodność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Gotowość do pracy w weekendy,
  • Doświadczenie w branży jest dodatkowym atutem, ale zapraszamy również kandydatów z innych branż.

Oferujemy:

  • 11,55 €/godz. (w przybliżeniu),
  • 30 godzin tygodniowo,
  • Zapewnienie odzieży roboczej,
  • Zakwaterowanie jest zapewnione przez 3B Dienstleistung Dresden za opłatą,
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i w kontaktach z urzędami.

Kontakt:

Czekamy na Państwa zgłoszenia w języku angielskim, niemieckim lub słowackim.

Uwaga!!!
Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną.

3B Service Dresden GmbH
Chemnitzer Str. 48
01187Drezno
Niemcy

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.