Płytkarz/Glazurnik - praca na miejscu w Warszawie

Firma budowlana oferująca usługi "pod klucz" zatrudni pracowników na stanowisko:

Płytkarza

Miejsce pracy: Warszawa (Bemowo)

Inwestycja: Bloki mieszkalne.

Stawka: od 60 zł na rękę/h wzwyż, zależy jaka płytka, do ustalenia z Kierownikiem.

Zadania:

  • Montaż glazury w nowopowstałych obiektach - bloki mieszkalne, prace wewnętrzne.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako glazurnik/płytkarz,
  • Nie wymagamy potwierdzenia na papierze ale chęci do pracy i stabilności jako pracownik.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie, z metra, B2B - jesteśmy elastyczni.
  • Pracę od poniedziałku do piątku - soboty dla chętnych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia,
  • Premie.

Wynagrodzenie uzależnione od fachu w rękach. Wymagamy chęci do pracy, obsługi narzędzi budowlanych. Kontakt: 537 504 404 jak nie odbieram napisz sms "płytkarz" - oddzwonię !

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne