Pielęgniarz/ Pielęgniarka

Zadania:

Będziesz odpowiedzialna/y za realizację zadań terapeutycznych, diagnostycznych i administracyjnych na zlecenie Lekarza, a także za zapewnienie całościowej opieki nad powierzonym pacjentem.

Wymagania:

- Ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego oraz umiejętność instrumentowania do zabiegów ortopedycznych, laryngologicznych i chirurgicznych.

- Doświadczenie w instrumentowaniu w procedurach mało inwazyjnych.

- Umiejętność precyzyjnego przekazywania informacji oraz empatia w kontakcie z pacjentami.

- Umiejętność pracy w stresie oraz w zespole.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku ww.stanowisku w jednostce medycznej o bardzo dobrej renomie.

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznym i wspierającym zespole.

- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz benefity.

-Normalne godziny pracy i system 5 dniowy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami dbać o zdrowie pacjentów, prześlij swoje CV

Czekamy na Ciebie! Razem możemy więcej!

Czy jesteś osobą pełną pasji, która pragnie wspierać pacjentów w ich najważniejszych chwilach?

Dołącz do naszego zespołu jako Pielęgniarka Operacyjna/ Pielęgniarz Operacyjny i stań się częścią wyjątkowej misji, jaką jest zapewnienie kompleksowej opieki nad pacjentami w trakcie leczenia operacyjnego!

Celem stanowiska jest: Obsługa procesów pielęgniarskich związanych z leczeniem operacyjnym pacjenta.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

HR SIGMA Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Umowa o pracę

Starszy specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ważna jeszcze: 34 dni