Pielęgniarka/ Pielęgniarz Ośrodka Tlenoterapii Hiperbarycznej w Łodzi, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.pl’CREATOR’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Pielęgniarka/ Pielęgniarz Ośrodka Tlenoterapii Hiperbarycznej w Łodzi

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
’CREATOR’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dodano
08.07.2022
Numer referencyjny
14/ŁH/2022

O nas:

jako wiodący na rynku dolnośląskim oraz łódzkim świadczeniodawca usług hiperbarycznych poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Świadczenie usług medycznych - terapia hiperbaryczna

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego - licencjat/mgr pielęgniarstwa
  • Specjalizacja z anestezjologii i intensywnej terapii/ ratownictwa medycznego
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Mile widziany kurs z zakresu terapii hiperbarycznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Pracę w kreatywnym, dynamicznym zespole
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
  • Pracę z nowoczesnym sprzętem i oprogramowaniem
  • Możliwość szkoleń
  • Pracę w przyjaznym zespole