Operator wózka widłowego, 2-zmiany, elastyczne godziny pracy!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Bądź mistrzem logistyki: załadunek, rozładunek i transport towarów.
  • Zapewnij doskonałość operacyjną: sporządzanie protokołów i inwentaryzacja magazynu.
  • Kontroluj jakość: przeprowadzanie kontroli przesyłek.

Czego oczekujemy:

  • Uprawnień UDT to Twój klucz do sukcesu.
  • Precyzji: punktualność i dyspozycyjność to Twoje drugie imię.
  • Zaangażowania: odpowiedzialność to fundament Twojej pracy.
  • Znajomość obsługi komputera to Twój atut.

Co zyskujesz:

  • Pewność: umowa o pracę tymczasową i wynagrodzenie 4600 zł brutto (w pierwszym miesiącu) i 4850 zł brutto po tym czasie.
  • Elastyczność: praca zmianowa w godzinach 4-12 lub 6-14 oraz 12-20 albo 14-22 z możliwością uzgodnienia.
  • Motywację: premia wydajnościowa do 12%.
  • Zdrowie i formę: karta Multisport w zasięgu ręki.

Miejsce, które docenia Ciebie: Łódź, ul. Nowe Sady.

Nie zwlekaj, aplikuj już teraz i dołącz do zespołu!

Rozpocznij ekscytującą podróż z APT JAGA Recruitment!

Czy jesteś gotowy na pracę, która porusza? Dołącz do naszego zespołu w APT JAGA Recruitment i stań się niezbędnym ogniwem w łańcuchu dostaw naszego klienta. Oferujemy Ci nie tylko pracę, ale ścieżkę do rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

4 600 - 5 500 PLN brutto + prowizja

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 21 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych