Operator Sprzętu Ciężkiego

Opis stanowiska:

  • obsługa sprzętu ciężkiego różnych kategorii oraz urządzeń transportu bliskiego
  • znajomość i przestrzeganie instrukcji obsługi maszyn i urządzeń w jednostkach GT na placach magazynowych, UPS, UPW;
  • znajomość i dbałość w zakresie aktualnego stanu technicznego powierzonego sprzętu i urządzeń oraz przeglądy i konserwacja narzędzi, sprzętów ciężkich, środków transportu w czasie postoju;
  • ścisłe przestrzeganie instrukcji o eksploatacji maszyn i urządzeń oraz przepisów bezpieczeństwa pracy;
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych oraz transportowych w jednostkach GT, a także poza ich obrębem z wykorzystaniem sprzętów ciężkich oraz środków transportu;
  • manewrowanie, obsługa i konserwacja środków transportu, obsługa ładowarek i wymiennego osprzętu, prowadzenie dokumentacji pracy sprzętu i jego usterek, obecność przy tankowaniu i prowadzenie ewidencji zużycia paliwa;
  • ścisła współpraca z prowadzącymi zmianę bezpośrednio odpowiadających za nadzór nad świadczonymi usługami w jednostkach z ramienia GT i innych partnerów biznesowych bezpośrednio związanych z działalnością spółki;
  • przestrzeganie instrukcji konserwacji, usuwanie na bieżąco usterek i innych nieprawidłowości w działaniu urządzeń podległych mechanikowi urządzeń transportowych;
  • dokonywanie przeglądu urządzeń w terminach i zakresie określonym przez wytwórcę
    w dokumentacji technicznej, dokonanie wpisu o zakresie przeprowadzonych czynności;
  • wykonywanie wszelkich innych poleceń i zadań otrzymanych od swoich przełożonych między innymi takich jak zastępstwo na stanowisku: Kontroler Jakości, Kierowca-Mechanik;
  • prowadzenie pojazdów ciężarowych na trasach krajowych (krajowy przewóz towarów);
  • wykonywanie codziennej obsługi technicznej pojazdów oraz powierzonego sprzętu oraz sumienne prowadzenie dziennych kart pracy dla obsługiwanych pojazdów;
  • zgłaszanie przełożonemu wszystkich dostrzeżonych nieprawidłowości w działaniu sprzętu lub zauważonych usterek technicznych;
  • informowanie przełożonego o ewentualnej utracie uprawnień do kierowania pojazdami oraz niedyspozycyjności psychofizycznej do kierowania pojazdami;
  • zapewnienie pełnej dyspozycyjności oraz mobilności w zakresie realizacji zadań w obiektach GT oraz lokalizacjach podmiotów zewnętrznych w woj. Śląskim, Małopolskim i innych wynikających z działalności Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - obsługa sprzętu ciężkiego;
  • aktywne prawo jazdy kategorii C + karta kierowcy, mile widziane C+E
  • uprawnienia na I WJO, ładowarka klasa I, koparka jednonaczyniowa kl. I; koparko-ładowarka, spychacz,
  • fachowość, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • doświadczenie w pracy przy naprawach sprzętu ciężkiego;
  • mile widziana znajomość budowy maszyn, obsługa serwisowa maszyn oraz obsługa elektronarzędzi;
  • podstawowa obsługa komputera.

Napędzamy transformację energetyczną Polski, dołącz do MegaMocnej drużyny Grupy TAURON, która liczy blisko 18,5 tysiąca pracowników.

Jesteśmy jednym z największych producentów energii elektrycznej i ciepła w Polsce. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić ponad 5 milionom naszych klientów nieprzerwane dostawy energii elektrycznej i ciepła. Realizując Strategię #Zielonego Zwrotu, chcemy produkować przede wszystkim w farmach wiatrowych na lądzie i morzu, elektrowniach fotowoltaicznych oraz elektrowniach wodnych i gazowych. Inwestujemy też w nowoczesną i niezawodną sieć dystrybucyjną gwarantującą pewność dostaw energii elektrycznej. Nasze innowacyjne rozwiązania zmierzają w jednym kierunku - osiągnięcia neutralności klimatycznej. Podążaj za zieloną zmianą i aplikuj już dziś!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Bioeko Grupa TAURON sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Umowa o pracę

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 34 dni